Hakkımızda

Firmamızın Sahibi HASAN İPKİN Çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak 1981 yılında Samsun’da başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen Sn.H:İPKİN 36 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan tescilli markası (Buket ÇİÇEKÇİLİK.) 1981 yılında kurulmuştur.

(Buket ÇİÇEKÇİLİK.) çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra 2000 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoridede sektörünün ilklerinden olmayı başarmıştır.

SAMSUN ÇARŞAMBA İlçesinde yer alan kesme çiçek-Yapaç Çiçek-Saksı Çiçeği-Dış mekan Çiçeği mağazamızda her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.

Bir telefon ile dünyanın her yerine, sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Dnya ile birlikte, Türkiye nin 81 iline ve Dünyanın 156 ülkesine çiçek siparişi. Buket ile sorun olmaktan çıkar. (Buket ÇİÇEKÇİLİK.) sevginizi iletir, sevgiyle

Buket kalite ve güvencesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.2000 yılından itibaren sanal ortamda çiçek sevenlere hizmet vermeye başladık.SAMSUN ÇARŞAMBA kurulan firmamız iş tecrübeleriyle beraber 36 senelik birikimle sizlere ve çiçek sektörüne hizmet etmektedir. İş ilkemiz kalite, memnuniyet ve güven üçgeniyle oluşmaktadır misyonumuz Türk çiçekçiliğini en ileri seviyelere taşımaktır. Bugün internet dünyasında sizlere hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz. Değerli müşterilerimiz; SAMSUN içi çiçek siparişleriniz firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servis hazır hale gelir ve deneyimli elemanlarla verdiğiniz adrese ulaştırılr. SAMSUN dışı ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde firmamızında üyesi olduğu interflora derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır. Ürün ve Hizmetlerimiz Saksı bitkileri Buket Çelenk Düğün Çenaze Aranjman Yapay Çiçek Kuru Çiçek Gelin Buketleri Önceliklerimiz Sürekli öğrenmek ve değişime açık olmak çiçek satmaktan ve çiçekçi olmaktan keyif almak çiçeği paylaşmak ve adil olmak Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak Kaliteden ödün vermemek Hedef problem çözmek değil problemi kaynağında önlemektir. KALİTE şirketimizin başarısıdır. Başarı ise varılması gereken bir yer değil sürekli bir yolculuktur Bazen ufacık bir gülümseme bazende ufacık bir ayrıntıdır. Çiçek : Duygudur Çiçek : Sevgidir Çiçek : Sanattır Çiçek : Güvendir Çiçek : Sevginin,Başarıların Ve Mutlulukların Paylaşımında İnsanoğlunun En Büyük Yardımcısıdır.